ShBA shkon në pushim me epërsi minimale ndaj Uellsit

ShBA shkon në pushim me epërsi minimale ndaj Uellsit

Me vetëm një gol të shënuar ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Uellsit.


Timothy Weah ka shënuar golin e epërsisë për ShBA-të në minutën e 36’, raporton KosovaPress.

Kjo ndeshje është e vlefshme për Grupin B të Kampionatit Botëror.

Lexo edhe

Video