Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Shala: PDK do ta udhëheqë Kosovën me dashuri për njeriun dhe besim në Zotin

Shala: PDK do ta udhëheqë Kosovën me dashuri për njeriun dhe besim në Zotin

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës Ferat Shala ka shprehur besimin e tij se kjo parti do të dalë fituese në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit.


Ai në një postim në Facebook ka shkruar se Partia Demokratike e Kosovës është vatra e madhe e çlirimtarëve dhe shtet-ndërtuesve.

“Me ndërgjegjen e pastër dhe ballëlartë para historisë PDK do ta udhëheqë Kosovën me dashuri për njeriun dhe me besim në Zotin. PDK ka emrin LIRI PDK ka emrin FITORE”, shkruan Shala.

Lexo edhe

Video

error: