Shaip Kamberi takohet me Rifat Jasharin në kullën e familjes Haradinaj në Gllogjan

Shaip Kamberi takohet me Rifat Jasharin në kullën e familjes Haradinaj në Gllogjan

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi, ka  bërë të ditur se është takuar me Rifat Jasharin.


Në fotografinë e publikuar nga Kamberi shihet se aty ishte e pranishme edhe Ardita Sinani, ish-kryetare e Preshevës, aktualisht këshilltare politike e kryeministrit Kurti për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc.

Ai, në rrjetin social Facebook, ka deklaruar se janë takuar në Gllogjan në Kullën e familjes Haradinaj. “Në kullën e Haradinajve në Gllogjan, takuam Bacin Rifat”, ka shkruar Kamberi.

Lexo edhe

Video