Sfida interesante sot në Ligën e Kombeve

Sfida interesante sot në Ligën e Kombeve

Liga e Kombeve do të rikthehet nga sot me ndeshjet e parafundit të kualifikimeve nga faza e grupeve ku na presin disa sfida mjaftë interesante.

Sonte do të zhvillohen 10 ndeshjet nga grupet A.C dhe D, dhe në Grupin A janë ballafaqimet më interesante, përcjellë KosovaPress.

Sfida si Uellsi-Belgjika, Kroacia-Danimarka, Franca-Austria dhe Polonia-Holanda do ta kenë vëmendjen kryesore, ndërsa këto janë edhe sfidat tjetra të ditës:

Kazakisatn-Bjellorusi


Lituani-Faroe-Island

Sllovakia-Azerbajgjani

Turkia-Luxemburgu

Lituania-Moldavia

Lihtenshtajni-Andorra

Lexo edhe

Video