Seanca për 100 ditët e Qeverisë Kurti 2 vazhdon nesër

Seanca për 100 ditët e Qeverisë Kurti 2 vazhdon nesër

Është ndërprerë seanca e Kuvendit të Kosovës, në cilën po debatohej për punën e Qeverisë Kurti 2 për 100 ditët e para.


Me kërkesë të të gjitha grupeve parlamentare seanca plenare do të vazhdojë punimet nesër në orën 10:00.

Opozita ka pasur kritika për mungesën e kryeministrit Albin Kurti dhe disa nga ministrat ne seancën e sotme.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.