Sean Penn martohet me aktoren 31 vjet më të re

Sean Penn martohet me aktoren 31 vjet më të re

Ish-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë.

Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.


Çifti është në një lidhje që prej vitit 2016. Ata u panë këtë javë në Malibu në një darkë me djalin e Penn, Hopper.

Aktori i njohur më parë ishte martuar me Robin Wright dhe Madonna.

Video

error: