Sancho i përgjigjet De Bruynes më një supergol

Sancho i përgjigjet De Bruynes më një supergol

Manchester United ka barazuar rezultatin në ballafaqim me rivalin lokal Manchester City.

“Djajtë e Kuq” shënuan golin në minutën e 22-të kur një kombinim ndërmjet Pogbas dhe Jadon Sanchos u përfundua me gol të bukur nga reprezentuesi anglez.


Ja goli i tij:

Lexo edhe

Video