Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Sanchez me dy gola e nokauton Parman – video

Sanchez me dy gola e nokauton Parman – video

Pasi pjesa e parë përfundoi pa gola, Interi ka hyrë në pjesën e dytë me një fytyrë tjetër kundër Parmas.

“Neroazzurrët” kanë krijuar epërsi të dyfishtë ndaj vendasve dhe ishte kiliani Alexis Sanchez i cili realizoi dy gola brenda tetë minutave, përcjell KosovaPress.


Ja golat e tij:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: