Salah vulos fitoren e Liverpoolit ndaj LASK (VIDEO)

Salah vulos fitoren e Liverpoolit ndaj LASK (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Oberösterreich Arena”, ku po luhet ndeshja mes LASK dhe Liverpoolit.  

Liverpooli ka arritur ta thellojë epërsinë në 3:1 ndaj LASK, përmes golit të Mohamed Salah, raporton KosovaPress.


Salah shënon në minutën e 88’ për 3:1.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | LASK 1-3 Liverpool | Mohamed Salah Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/NP4AkSYXop” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video