Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin

Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin

Liverpooli ka rritur epërsinë kundër skuadrës së Crystal Palace, ku golashënues ësht egjiptiani Mohamed Salah.

Përmes topit të devijuar me kokë nga Van Dijk, Salah godet drejt portës duke shënuar në minutën e 78′ për 2:0, përcjell KosovaPress.


Rezultati momental mes Liverpool dhe Crystal Palace është 2:0 në favor të “Të Kuqve”.

Golin e Salah e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video