Salah kalon Liverpoolin në epërsi ndaj Bournemouthit (VIDEO)

Salah kalon Liverpoolin në epërsi ndaj Bournemouthit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i tretë në stadiumin “Anfield Road”, ku po luhet ndeshja tejet interesante mes Bournemouthit dhe Liverpoolit.

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Bournemouthit, përmes golit të shënuar nga Mohamed Salah, raporton KosovaPress.


Pasi që e humbi penalltinë, topi i kthehet sërish Salah dhe më pas ylli egjiptian nuk gabon, ku shënon në minutën e 36’ për 2:1.

Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨 GOAL | Liverpool 2-1 Bournemouth | Mohamed Salah https://t.co/1J2ynLskBa” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video