Salah i pandalshëm, shënon përsëri kundër Tottenhamit – video

Salah i pandalshëm, shënon përsëri kundër Tottenhamit – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë në derbin tejet interesant mes Tottenhamit dhe Liverpoolit.

Gjiganti anglez, Liverpool e ka thelluar epërsinë në 2:0 si mysafirë në derbin kundër Tottenhamit, përmes golit të shënuar nga Mohamed Salah, raporton KosovaPress.


Salah shënon në minutën e 40’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) Anonymous on Twitter: “Mohammed Salah strikes again goal for Liverpool. #TOTLIV #salah Liverpool 2-0 tottenhum Hotspur https://t.co/PXcmPALUHI” / Twitter   

Lexo edhe

Video