Salah dhe Minamino shënojnë kundër Arsenalit

Salah dhe Minamino shënojnë kundër Arsenalit

Gjigandi anglez Liverpool veçse ka vulosur fitoren në ndeshjen kundër skuadrës së Arsenalit, duke shënuar dy gola të shpejtë në stadiumin “Anfield Road”.

Fillimisht, ylli egjiptian Mohamed Salah shënon në minutën e 74’ për 3:0 kurse tre minuta më vonë Takumi Minamino shënon për 4:0, përcjell KosovaPress.

Rezultati momental i ndeshjes është 4:0 në favor të Liverpoolit.

Golat i gjeni më poshtë.


Salah 3:0, minuta e 74’

Minamino 4:0, minuta e 77’

Lexo edhe

Video