Salah barazon shifrat për Liverpoolin – video

Salah barazon shifrat për Liverpoolin – video

Ndeshje e zjarrtë po zhvillohet në stadiumin “Craven Cottage” ku gjiganti anglez, Liverpool, e ka barazuar sërish rezultatin kundër Fulhamit.

Liverpooli është rikthyer përsëri në lojë në ndeshjen kundër Fulhamit, ku ylli egjiptian, Mohamed Salah ka shënuar golin e barazimit, përcjell KosovaPress.


Pas një harkimi të gjatë nga Alexander-Arnold, dhe një tollovie të krijuar në zonës e 16-metërshit të Fulhamit, Salah e shfrytëzon më së miri këtë rast, duke shënuar për 2:2 në minutën e 80’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video