Rrezikon policët dhe goditë veturën e tyre

Rrezikon policët dhe goditë veturën e tyre

Një person është arrestuar dje në Gjilan, pasi i njëjti në shenjë pakënaqësie për një gjobë të shqiptuar ndaj tij, kishte nisur veturën në mënyrë të vrullshme duke i rrezikuar dy zyrtarët policor, si dhe kishte goditur veturën zyrtare të policisë.


Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video

error: