Rrahu nënë e babë, arrestohet prizrenasi

Rrahu nënë e babë, arrestohet prizrenasi

Një burrë është arrestuar mbrëmë në Prizren, pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij.


“Viktimave u është ofruar tretman mjekësor.”, ka informuar Policia.

 Ndërkohë, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lexo edhe

Video