Rrahu gruan, arrestohet burri

Rrahu gruan, arrestohet burri

Një burrë ka rrahur gruan e tij. Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë.


Në raportin e Policisë bëhet e ditur se rastin e ka raportuar gruaja.

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet po aty.

Lexo edhe

Video