Royal G Hotel & Spa, ndër më të preferuarit për kosovarët

Royal G Hotel & Spa, ndër më të preferuarit për kosovarët

Royal G Hotel & Spa, mbetet njëri ndër hotelet më të preferuar për pushuesit kosovarë.

Gjatë pushimeve në Durrës, kosovarët patjetër se duhet ta vizitojnë edhe hotelin Royal G Hotel & Spa, i cili gjendet në Rrugën “Pavarësia”.

Ky hotel ofron pushim të paharrueshëm, pasi që posedon një ambient shumë të ngrohtë, staf të mrekullueshëm, e ushqim cilësor.


Po ashtu posedon pishinë të brendshme dhe të jashtme, sauna, xhakuzi, dhoma nga më të bukurat me pamje nga deti Adriatik.

Ndërsa nuk mungon as muzika live, argëtim pa kufij, plazh afër hotelit, e çmime nga më tē arsyeshmet.

Shërbimi online 24h.

Royal G Hotel & Spa ofron për pushuesit oferta nga më të mirat edhe për muajin gusht.

Lexo edhe

Video