Ronela Hajati gati për magjinë e madhe të Evrovizionit

Ronela Hajati gati për magjinë e madhe të Evrovizionit

Përfaqësuesja e Shqipërisë në këngën e Evrovizionit Ronela Hajati është besimplotë se do të shkëlqejë më performancën e saj më 10 maj.

Ajo ka postuar foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket në humor të mirë.


Klipi i këngës “Sekret” ka qenë një ndër më të vlerësuar dhe klikuarit mes këngëve të Evrovizion 2022.

Ronela Hajati do të jetë e para që do të ndezë skenën e madhe në Torino, ku adrenalina dhe energjia nuk do të mungojnë.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.