Ronaldo kalon Portugalinë në epërsi kundër Ganës – video

Ronaldo kalon Portugalinë në epërsi kundër Ganës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Portugalisë dhe Kombëtares së Ganës.

Portugalia ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Ganës, falë golit të superyllit, Cristiano Ronaldo, raporton KosovaPress.


Ronaldo shënon për 1:0 nga penalltia në minutën e 64’.

(19) TC on Twitter: “CRISTIANO RONALDO GOAL! https://t.co/hIPfEjPNvy” / Twitter

Lexo edhe

Video