Ronaldo ka përfunduar, shikoni çfarë rasti humbet kundër Çekisë – video

Ronaldo ka përfunduar, shikoni çfarë rasti humbet kundër Çekisë – video

Momentalisht është duke u zhvilluar pjesa e parë e ndeshjes tejet interesante mes Republikës së Çekisë dhe asaj të Portugalisë, ku kjo e fundit gjendet në avantazh minimal 1:0.

Golin për portugezët e shënoi mbrojtësi i Manchester United, Diogo Dalot, i cili shënon në minutën e 33’ për 1:0, përcjell KosovaPress.

Në lojë po ashtu është edhe superylli Cristiano Ronaldo, i cili si duket nuk është në ditën e tij më të mirë.


Ronaldo humbet një rast i cili kishte mundur shumë lehtë të konkretizohej me gol. Si duket koha e yllit portugez po mbaron.

Rastin që e humbet Ronaldo e gjeni më poshtë.  

Lexo edhe

Video