Ronaldo hap edhe një klinikë për transplantim të flokëve, mësohen çmimet

Ronaldo hap edhe një klinikë për transplantim të flokëve, mësohen çmimet

Cristiano Ronaldo ka hapur një tjetër klinikë për transplantim flokësh – në Marbella, pranë asaj në Madrid të cilën ai e zotëron.

Kishte tashmë dhjetë klinika Insparya Hair në Portugali, para se njëra të hapet në kryeqytetin spanjoll në vitin 2019.

Ronaldo zotëron gjysmën e degës së Madridit, dhe 6.000 klientë kanë kaluar përmes klinikës deri më tani.


Ylli i Juventusit ka vendosur të zgjerojë perandorinë e tij të biznesit me një klinikë të re luksoze në Marbella, e cila do të ketë 15 salla operacioni dhe rreth 100 profesionistë të punësuar.

Çdo procedurë zgjat rreth gjashtë orë dhe kushton midis 4.000 deri 7.000 funta.

Në çdo rast, revista “Forbes” vlerëson se puna vlen pothuajse 85 milionë funte. Është vetëm e fundit në një linjë të gjatë sipërmarrjesh biznesi për Ronaldon – i cili zotëron hotele si dhe linjën e tij të të brendshmeve.

Lexo edhe

Video

error: