Ronaldo dhe Kroos zhvilluan një bisedë të gjatë pas ndeshjes – video

Cristiano Ronaldo u ribashkua me ish-bashkëlojtarin e tij të Real Madridit Toni Kroos pas humbjes së Portugalisë me Gjermaninë në Euro 2020 me rezultat 4-2. Sulmuesi legjendar nuk ishte në gjendje të parandalonte humbjen bindëse të skuadrës së tij në “Allianz Arena” në Munih. Perkundër kësaj, Ronaldo sërish mori lavdërime nga tifozët dhe ekspertët për … Continue reading Ronaldo dhe Kroos zhvilluan një bisedë të gjatë pas ndeshjes – video