Romano: Mane ka vendosur të largohet nga Liverpooli

Romano: Mane ka vendosur të largohet nga Liverpooli

Sadio Mané ka vendosur të largohet nga Liverpooli këtë verë pas shumë vitesh me gjigantin anglez,


Mané ndihet gati për një eksperiencë të re në një klub të ri, kjo do të konfirmohet së shpejti në bordin e Liverpoolit, raporton gazetari Fabrizio Romano.

Bayerni është skuadra pretendente për senegalezin, por gara është ende e hapur dhe e ardhmja e tij nuk është pëcaktuar, përcjellë KosovaPress..

Lexo edhe

Video