Roma publikon pamje fantastike nga brenda stadiumit “Air Albania”

Roma publikon pamje fantastike nga brenda stadiumit “Air Albania”

Roma dhe Feynoordi janë dy skuadrat që do të ballafaqohen të mërkurën nga ora 21:00 në finalen e Ligës së Konferencës.


Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, një impiant sportiv ky që pas rikonstrukturimit ka marr pamje tjetër duke plotësuar kriteret më të larta të UEFA-së dhe duke e bindur kështu këtë institucion që t’ia jap të drejtën e pritjes së kësaj finaleje evropiane.

Skuadra italiane Roma në faqen e saj zyrtare ka publikuar pamje nga tunelet brenda stadiumit ku shihet një ambient i jashtëzakonshëm dhe me standarde të larta. Imazhet shfaqin pjesën e dhomave te veshjes të përgatitura për ekipin italian dhe që janë të mrekullueshme.

Lexo edhe

Video