Rita Ora në skenë me flamurin e Serbisë

Rita Ora në skenë me flamurin e Serbisë

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora në një nga performancat e saj në Hungari, mban flamurin e shtetit serb.

Në videot që po qarkullojnë në rrjete sociale, shihet se ajo mban ne duar valëvit dhe e vendos në trup flamurin e Serbisë, shkruan Ora News.


Ende nuk dihet se a e ka bërë këtë me vetëdije të plotë apo ka rënë pre e ndonjë gracke.

Aty shihen shumë fansa të saj deri sa ajo po performante para tyre, madje në duar mbahet edhe flamuri i Kosovës.

Lexo edhe

Video