Rikthehen sot aktivitetet elektorale, u pezulluan një ditë më parë në nderim të Finos

Rikthehen sot aktivitetet elektorale, u pezulluan një ditë më parë në nderim të Finos

Rikthehet sot aktiviteti politik në vend, i cili u shty ditën e djeshme me rastin e shpalljes ditë zie kombëtare në nderim të politikanit Bashkim Fino, i cili u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare.


Kreu socialist, njëherit Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka një agjendë të ngjeshur ditën e sotme, ku në cilësinë e kryeministrit viziton fillimisht Laçin në kuadër të procesit të Rindërtimit, kalon më vonë në Rrëshen dhe ndalet pasdite në Lezhë për prezantimin e kandidatëve për deputet.

Nga kampi opozitar, Lulzim Basha i rikthehet sot takimit të planifikuar në qarkun e Fierit./A2

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: