Richarlison shënon kundër Serbisë – video

Richarlison shënon kundër Serbisë – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Brazilit dhe Serbisë.

Kombëtarja e Brazilit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Serbisë, përmes golit të shënuar nga Richarlison, raporton KosovaPress.


Richarlison shënon në minutën e 62’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(19) SHA3WAZA on Twitter: “Brazil’s first goal by Richarlison 1-0 ⚽ #BRA #BRASER https://t.co/091PeoWvjb” / Twitter

Lexo edhe

Video