Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Rezulton pozitiv me Covid-19 ylli i Serie-A

Rezulton pozitiv me Covid-19 ylli i Serie-A

Nicolò Zaniolo ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me Covid-19

Lojtari i Romës dhe Italisë nuk mund tw luajw deri në mars pwr shkak tw një dëmtimi në gju, por ka qenë duke u stërvitur në “Trigoria” gjatë javëve të fundit.


Lojtari njoftoi sot në “Instagram” se ai doli pozitiv me Coronavirus, pwrcjell KosovaPress.

“Përshëndetje të gjithëve, për fat të keq unë kam testuar pozitiv me Covid-19 pas testeve qw iu nënshtrva këtë mëngjes,” shkroi ai.

“Ndihem mirë, nuk kam asnjë simptomë, por sigurisht që kam filluar karantinën. Shpresoj se mund të kthehem në “Trigoria” sa më shpejt të jetë e mundur, ndërkohë do të mbështes shokët e mi nga shtëpia.”ka sqaruar Zaniolo.

Lexo edhe

Video

error: