Rezultatet e pjesës së parë të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

Rezultatet e pjesës së parë të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

Kanë përfunduar pjesët e para në të gjitha ndeshjet e Ligës së Kampionëve që kanë filluar nga ora 21:00.

Bayerni është duke kryesuar me rezultat minimal 1-0 ndaj Barcelonës në Cam Nou me golin e Thomas Muller, përcjellë KosovaPress.

Chelsea dhe Zeniti janë duke luajtur baraz pa gola, ndërsa Juventusi ka krijuar epërsi të thellë prej 3-0 ndaj Malmos me gola e Sandros, Dybalas nga penalltia dhe Moratas.


Rezultatet tjera janë këto:

Dynamo Kiev-Benfica 0-0

Lille-Wolfsburg 0-0

Villarreal-Atalanta 1-1

Lexo edhe

Video