Reali përmbys rezultatin ndaj Napolit, super gol nga Bellingham (VIDEO)

Reali përmbys rezultatin ndaj Napolit, super gol nga Bellingham (VIDEO)

Golat nuk kanë të ndalur në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet ndeshja mes Napolit dhe Real Madridit.

Real Madridi ka arritur ta përmbysë rezultatin ndaj Napolit përmes golit të Jude Bellingham, ku tani po avancon 2:1, raporton KosovaPress.


Bellingham shënon për 2:1 në minutën e 34’ të ndeshjes.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on X: “🚨GOAL | Napoli 1-2 Real Madrid | Jude Bellingham Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/30XyzFO6ta” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video