Reali në epërsi, super gol nga Asensio (VIDEO)

Reali në epërsi, super gol nga Asensio (VIDEO)

Tanimë është zhbllokuar rezultati në përballjen tejet interesante mes Real Madridit dhe Valencias, ku nikoqirët kanë gjetur golin të parët në ndeshje.

Real Madridi ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Valencias, përmes golit të shënuar nga Marcos Asensio, raporton KosovaPress.


Asensio shënon në minutën e 52’ për 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

zack💚 FAST GOALS on Twitter: “Real Madrid [1] – 0 Valencia Marco Asensio 52′ #RMA #VCF https://t.co/4oqpBPZS1P” / Twitter

Lexo edhe

Video