Reali në disavantazh ndaj Elches

Reali në disavantazh ndaj Elches

Real Madridi është befasuar nga Elche e cila ka shkuar në pushim mes dy pjesëve me epërsi minimale 1-0.

Goli i mysafirëve erdhi në minutën e 42’ dhe realizues ishte Boye, transmeton KosovaPress.


Paraprakisht Karim Benzema e ka humbur penalltinë për Realin në minutën e 33’ të ndeshjes.

Lexo edhe

Video