Real Madridi po bëhet gati për rikthimin befasues në “Santiago Bernabeu”

Real Madridi po bëhet gati për rikthimin befasues në “Santiago Bernabeu”

Anësori japonez Takefusa Kubo mund të rikthehet te Real Madridit në afatin kalimtar të janarit, raporton “Don Balon.”


19 vjeçari iu bashkua Villarealit në formë huazimi një vjeçar, por ka luajtur vetëm 55 minuta që nga fillimit i edicionin 2021/22.

“Los Blancos” nuk janë të lumtur me trajtimin që po i bëhet Kubos nga Villareali në “El Madrigal” dhe po e konsiderojnë rikthimin e tij pas vetëm gjashtë muajve.

Lexo edhe

Video

error: