Reagon fuqishëm Gjermania, përmbys me dy gola rezultatin ndaj Portugalisë – video

Reagon fuqishëm Gjermania, përmbys me dy gola rezultatin ndaj Portugalisë – video

Loja dominuese e Gjermanisë ndaj Portugalisë tashmë ka dhënë edhe rezultatin konkret.

Pasi ishte në disavantazh nga minuta e 15’, Gjermania së pari ka arritur që ta barazojë rezultatin në minutën e 35’ të ndeshjes përcjellë KosovaPress.


Ishte Kai Havertz ai i cili realizoi pas kombinimit me Kimich dhe më pas erdhi edhe autogoli i Guerreiros katër minuta më vonë.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.