Rashford i kundërpërgjigjet Ten Hagut me gol kundër Wolverhampton (VIDEO)

Rashford i kundërpërgjigjet Ten Hagut me gol kundër Wolverhampton (VIDEO)

Tanimë është shënuar goli i parë në stadiumin “Molineux” në ndeshjen mes Wolverhampton dhe Manchester United.

Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Wolverhampton, përmes golit të Marcus Rashford, raporton KosovaPress.


Pasi që Ten Hag e la në bankën rezervë sot për arsye disiplinore, Rashford i kundërpërgjigjet trajnerit të tij duke shënuar në minutën e 76’ golin e avantazhit për United.

Golin e gjeni më poshtë.

All goals replay on Twitter: “WOLVERHAMPTON 0-1 MANCHESTER UNITED ⚽ 76′ Marcus Rashford (#MUFC) https://t.co/I0iP0ghj8C” / Twitter

Lexo edhe

Video