Ramosaj: I tronditur dhe i trishtuar për sulmin në Gllogjan

Ramosaj: I tronditur dhe i trishtuar për sulmin në Gllogjan

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, është shprehur i tronditur dhe i trishtuar nga sulmi kriminal në Gllogjan, ku kanë humbur jetën tre persona, prej të cilëve dy nxënës.


Pasi ngushëlloi familjarët për rastin e rëndë, apeloi që të zbardhet ngjarja.

“I tronditur dhe i trishtuar nga sulmi kriminal në Gllogjan, ku kanë humbur jetën tre persona, prej të cilëve dy nxënës. Ngushëllimet më të sinqerta familjeve që humbën më të dashurit e tyre, bashkëndjejmë me ju në këto momente të rënda për të gjithë ne. Apeloj që organet e rendit sa më parë, të zbulojnë e të kapin autorin e këtij veprimi të ulët kriminal!”, shkroi Ramosaj.

Lexo edhe

Video