Ramos shumë afër kalimit në PSG

Sergio Ramos shumë shpejtë do të transferohet te Paris-Saint-Germain dhe operacioni pritet te mbyllet në ditët e ardhshme. Gazetari Momo Bouhafsi thekson se lojtari do t’iu nënshtrohet vizitave mjekësore në ditët e ardhshme, përcjellë KosovaPress. Gjiganti francez shfaqi interesim për qendërmbrojtësin spanjoll menjëherë pasi ai vendosi që të mos vazhdonte me Real Madridin dhe do … Continue reading Ramos shumë afër kalimit në PSG