Rama publikon pamje të tunelit përgjatë rrugës Delvinë-Kardhiq

Rama publikon pamje të tunelit përgjatë rrugës Delvinë-Kardhiq

Në tunelin Skarficës përgjatë rrugës së re Delvinë-Kardhiq janë duke vijuar punimet.


Nga punimet që po bëhen aty, ka publikuar pamje, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

“MIRËMËNGJES, dhe me punën që vijon në tunelin Skarficës përgjatë rrugës së re Delvinë – Kardhiq, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Lexo edhe

Video

error: