Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Rama publikon pamje nga stadiumi i ri i Kukësit “Zeqir Ymeri”

Rama publikon pamje nga stadiumi i ri i Kukësit “Zeqir Ymeri”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mëngjesin e kësaj të marte ka publikuar pamje nga stadiumi i ri i Kukësit “Zeqir Ymeri”.

Kryeministri Rama derisa ka publikuar pamje nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit ka uruar ndjekësit për ditë të mbarë.


“MIRËMËNGJES😊 dhe me disa sekonda nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit, “Zeqir Ymeri”, ju uroj ditë të mbarë🙏”, ka shkruar Rama.

Më poshtë sjellim videon e publikuar nga kryeministri Rama:

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: