Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Rama publikon pamje nga punimet në Rrugën e Kombit

Rama publikon pamje nga punimet në Rrugën e Kombit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mëngjesin e së premtes ka nisur duke publikuar pamje nga Rruga e Kombit.

Rama derisa ka publikuara videon nga ku shihen punët që janë bërë aty, ka shkruar se po bëhen punë për ta kthyer Rrugën e Kombit në rrugë me standarde evropiane të sigurisë, mirëmbajtjes, qarkullimit normal në diell e në borë.


“MIRËMËNGJES 😊

dhe me këtë spektakël të punës së pandalshme për ta kthyer Rrugën e Kombit nga një rrugë të lënë rrugëve, burim aksidentesh, rrëshqitjesh masive gurësh e dheu, segment rreziqesh e vonesash në dimër, në një rrugë me standarde europiane sigurie, mirembajtjeje, qarkullimi normal në diell e në borë, ju uroj një ditë të mbarë🙏

MIRËMËNGJES 😊

MIRËMËNGJES 😊dhe me këtë spektakël të punës së pandalshme për ta kthyer Rrugën e Kombit nga një rrugë të lënë rrugëve, burim aksidentesh, rrëshqitjesh masive gurësh e dheu, segment rreziqesh e vonesash në dimër, në një rrugë me standarde europiane sigurie, mirëmbajtjeje, qarkullimi normal në diell e në borë, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Posted by Edi Rama on Thursday, October 22, 2020

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: