Rama: Faleminderit Angela paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

Një ditë pasi Angela Merkel mbajti ceremoninë e lamtumirës si kancelare për 16 vite, ka reaguar Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Rama ka falënderuar atë duke i uruar mbarësi në kapitullin e ri të jetës së saj. “Faleminderit Angela dhe paç mbarësi e shëndet në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme🙏     #Danke🇦🇱🤝🇩🇪”, ka … Continue reading Rama: Faleminderit Angela paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme