Rama: Faleminderit Angela paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

Rama: Faleminderit Angela paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

Një ditë pasi Angela Merkel mbajti ceremoninë e lamtumirës si kancelare për 16 vite, ka reaguar Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.


Rama ka falënderuar atë duke i uruar mbarësi në kapitullin e ri të jetës së saj.

“Faleminderit Angela dhe paç mbarësi e shëndet në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme🙏     #Danke🇦🇱🤝🇩🇪”, ka shkruar Rama.

Lexo edhe

Video

1 Koment

  • […] Rama: Faleminderit Angela paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme Fjalimi i lamtumirës së Merkelit: Faleminderit për besimin, shikojeni botën me sytë e të tjerëve ​Haradinaj: Një mike e madhe e Kosovës po mbaron mandatin e saj […]

Komentet janë të mbyllura.

error: