Raiola ka nisur bisedimet me gjigantin evropian për transferimin e Pogbas

Raiola ka nisur bisedimet me gjigantin evropian për transferimin e Pogbas

Agjenti i Paul Pogbas Mino Riola raportohet se është duke biseduar me drejtuesit e Paris-Saint-Germain mbi një transferim të mundshme nga Manchester United.

Sipas “Daily Mail”, PSG janë të bindur se kartoni i Pogbas mund të sigurohet me një ofertë prej 43 milionë funteve, përcjellë KosovaPress.


Pogba është duke hyrë në vitin e fundit të kontratës së tij dhe thuhet se ai po e planifikon daljen nga “Old Trafford”.

Përveç PSG-së, për mesfushorin francez interesim ka shprehur edhe gjiganti italian, Juventusi.

Lexo edhe

Video

error: