Ra nga skela, lëndohet punëtori

Ra nga skela, lëndohet punëtori

Një person ka rënë nga skelet derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës në Prishtinë. I njëjti është dërguar në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.


Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se lidhur me këtë rast është arrestuar pronari dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar.

Rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video