Qytetari i mllefosur në Shpend Ahmetin, e quan “kokë viçi”

Pasditen e së enjtes qytetarë të shumtë të rrugës “Muharrem Fejza” në Prishtinë protestuan për zvarritjen e punimeve në lagjen e tyre.


Duke shprehur mllefin e tij para kryetarit të komunës, banori, Alfred Shpata kërkojë që Shpend Ahmeti të vijë në lagjen e tyre, derisa e quajti edhe kokë viçi.

“Nuk ka nevojë shumë me dhënë komente këtu se kush është më i zgjuar se tjetri. Por ai kryetari, kokë viçi, mos e ndërpre fare të vijë dhe të shikojë të ecë këmbë këtu.  Pasi radhën tjetër këto fekalet do t’ia dërgojmë te vendi, mos edhe tek shtëpia”, tha ai.

Lexo edhe

Video

error: