Quique Setien tregon të ardhmen e Lionel Messi

Quique Setien tregon të ardhmen e Lionel Messi

Lionel Messi u përmend disa ditë më parë për një largim nga Barcelona dhe se mund të kalonte te Serie A, ku mund të bashkohet me Interin.

Diçka e tillë u mohua nga vetë argjentinasi, ndërsa ditën e sotme ka folur edhe trajneri Setien, i cili në një intervistë për “TV3”, ku u shpreh se Messi nuk do të largohet nga Barcelona


“Idealja është të punosh në një ambient pozitiv edhe pse nuk besoj se do të ndikonte nëse ai qëndron apo jo. Jemi të sigurt që Messi do të vazhdojë të jetë pjesë e Barçës dhe do ta mbyllë karrierën në ‘Camp Nou, tha Setein./KosovaPress/

 

Lexo edhe

Video