Pusho si zotëri vetëm me Fibula

Pusho si zotëri vetëm me Fibula

Fibula  ka oferta fantastike  për pushime të paharrueshme në Antalja dhe Bodrum. Prandaj, nëse doni të bëni pushime përrallore ju ftojmë të shfrytëzoni çmimet e volitshme.

Lirë, shpejtë e shumë siguri, këtë vetëm në FIBULA e ki!

#fibulakosova 🍹🌞

Vetëm me FIBULA,

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga:

Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithë Evropa!

SIAM ELEGANCE HOTELS & SPA 5* Ultra All Inclusive, BELEK – Turqi

Prej: 783€ për person në dhomë dyshe

7 ditë/ 6 netë

Në çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Antalya


-Transferi: aeroport – hotel – aeroport

-Asistencë e stafit FIBULA me bazë në ANTALYA -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksa e aeroportit është: 40€.

Zgjidhni ofertën tuaj, dhe knaquni 🌹

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

@fibulakosova #sun #fun #art #travel #fly #life #good #yourTRAVELexpert #fibula #turkey #FibulaWithStyle

Lexo edhe

Video