Pushime të mira e të lira në Karpen

Pushime të mira e të lira në Karpen

“Gmica Travel” nuk ndalet me ofertat. Kjo agjenci turistike për të gjithë ata që duan të kalojnë pushime të harruara ju jep një mundësi ta bëjnë pa shpenzuar shumë.

Super oferta vlen për këtë muaj në Aria Karpen Resort & Spa në plazhin e bukur të Karpenit. Paketa “all inclusive” kushton vetëm 65 euro për person.

Për fëmijët deri në 5-vjeç nuk ka nevojë pagesë, ndërsa për ata nga 6 deri në 10-vjeç 50% zbritje.

Detajet e ofertës:

SUPER OFERTË – VERA 2022 NË KARPEN🌞 🏖

ARIA KARPEN RESORT & SPA – Karpen! 🏖

➱ All Inclusive Prej 65€ për person

⭕️ Korrik

⋙ Alll Inclusive – 65€/nata/per person

Mëngjes

Drekë

Snek

Dark


Pije pa alkool $ pije alkoolike

Pishinë dimërore

Pishinë verore

Spa / Jakuzi /

Fitnes

Mbrëmje rinore me muzik “live”

Park të lodrave për fëmijë

Fëmijët:

0-5 vjet FREE

6-10vjet 50% zbritje

Zgjedhe ofertën tuaj , dhe kënaquni ❤️

SIGURI KUALITET 100%

Rezervo online +38344553550

Lexo edhe

Video