Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Publikohet lista e lojtarëve në futsall për miqësoret me Holandën

Publikohet lista e lojtarëve në futsall për miqësoret me Holandën

Trajneri i Kombëtares së Kosovës në futsall, Arben Simitçiu, ka publikuar listën e lojtarëve të përzgjedhur për dy miqësoret kundër Kombëtares së Holandës.

Të dy ndeshjet do të zhvillohen në datat 5 dhe 6 prill, në qytetin e Zeist, përcjell KosovaPress.

Grumbullimi i “Dardanëve” do të bëhet më 1 prill, ndërsa me datën 3 prill do të nisen për në Holandë.

Më poshtë i gjeni lojtarët e grumbulluar nga trajneri Arben Simitçiu, për miqësoret kundër Holandës.

Alfred Prenqi (FC Liburn)

Ramadan Alaj (FC Liburn)

Melos Kelmendi (FC Prishtina)

Drilon Maxharraj (FC Liburn)

Getart Hyseni (FC Prishtina 01)


Fatlum Pishtani (FC Prishtina)

Driton Nishori (FC Liqeni)

Arbnor Krasniqi (FC Prishtina)

Jeton Rukovci (FC Prishtina)

Mërgim Dervishaj (FC Prishtina)

Durim Qorri (FC Prishtina 01)

Bardh Kelmendi (FC Prishtina 01)

Ylli Mazreku (FC Peja)

Dijar Deliu (FC Drenica)

Lexo edhe

Video

error: